NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix Kampanyası

Dsmart üyesi olmayı düşünen kişiler en teknolojik haliyle aboneliklerini gerçekleştirebiliyorlar. Şimdi D-Smart’a başvurularını yapan kişilere D-Fix teknolojisi ile Dsmart hizmeti sunulurken böylece çok büyük avantajlar elde ediliyor.

D-Smart D-Fix Nedir?

Dsmart tarafından üretilen teknoloji sayesinde artık kullanıcılar kablo, uydu alıcısı ya da kumanda kalabalığı yaşamadan rahatlıkla D-smart sahibi olabiliyor. Bunun için televizyonların modül girişine yerleştirilen bir kart yeterli olurken bu kart sayesinde televizyonunuza D-Smart dünyası eklenmiş oluyor.

D-Fix Avantajları

·Kablo ve uydu alıcısı sebebiyle oluşan kalabalığa elveda,

·Sade ve son derece estetik bir görünüm şansı,

·Televizyon platformları arasındaki en kolay kurulum,

·Televizyonunuzun kumandasını kullanmaya devam etme imkanı ile tek kumandalı sistem,

·D-Smart tarafından sunulan tüm paketleri seçebilme şansı,

·4K yayın zevki,

·Taahhüt verilen 24 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·Abone olunan ilk ay içerisinde kısmi kullanım bedeli D-Smart tarafından hediye,

·,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,

·Eğer diğer TV platformlarında taahhütünüz varsa "Taahhüt İptal Bedeli Bizden” kampanyasına katılım imkânı.

D-Fix Teknolojisi İle Taahhüt İptal Bedeli Bizden Kampanyası

D-Smart Mega Pakete üye olmayı düşünen kişiler rahatlıkla bu kampanyadan yararlanabiliyor. Eğer abone olmayı düşünen kişilerin daha öncesinde farklı bir televizyon platformunda taahhüt verdikleri bir sözleşmeleri varsa bu sözleşmelerin iptal bedelleri D-Smart tarafından karşılanıyor. Bu kampanya içerisinde maksimum 200 TL indirim yapan D-Smart ile birlikte kişiler taahhüt bedellerini kendileri ödedikten sonra bu bedeli 24 aya bölünmüş haliyle faturalarında indirim olarak görüyor. Bu hizmet için kişilerin ilk olarak ödemeleri yapması sonrasında ise faturalarını 0 212 478 05 55 numarasına 60 gün içerisinde faks çekmeleri gerekmektedir.

D-Fix Kampanyası Fiyatları

D-Fix akıllı teknoloji ile;

·Hoşgeldin Paketi 19 TL,

·Aile Spor Paketi 29 TL,

·Film Dizi Paketi 35 TL,

·Mega Paket 45 TL fiyattan abonelere sunuluyor.

Kampanya Koşulları

D-Fix teknolojisiyle D-Smart aboneliklerinde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix için bu fiyat 150 TL olarak belirlenmiştir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN