NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Yalın İnternet

Yalın İnternet Kampanyası

Cep telefonlarının teknolojik açıdan hızlı bir yükselişe girmesi ev telefonlarının tedavülden kalkmasına sebep olurken birçok kişi yalnızca internet bağlantısı için ev telefonlarını kullanmaya devam ediyor. Ancak bu aşamada D-Smart tarafından sunulan kampanya ile birlikte kullanıcıların artık ev telefonu kullanmasına gerek olmuyor. D-Smart yalın internet ile birlikte ev telefonu olmadan kaliteli bir internet hizmeti alınabiliyor.

Kampanya Avantajları

·27 boyunca indirimli internet kullanımı,

·Fatura döneminde sabit ve sürprizsiz fatura bedelleri,

·Talep edilen yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,

·İnternet aktivasyon ücreti hediye,

·Her abonenin ihtiyacına göre belirlediği Adil Kullanım Kotası ve hız değerleri,


Kampanya Koşulları

KDV ve ÖİV değerlerinin de dâhil edildiği bu fiyatlar yalnızca bireysel D-Smart internet başvuruları için geçerli olmaktadır.

Paketlere üye olan kişilere 96 TL değerindeki D-Smart aktivasyon bedeli ödetilmezken bu bedel D-Smart tarafından hediye edilmektedir. Buna ek olarak abone olunan ay için belirlenen kısmi bedel ve damga vergisi de üyelik içerisinde hediye edilmektedir.

Limitsiz fiber internet ve ADSL internet seçeneklerinde sunulan maksimum adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir. Bu adil kotanın geçilmesi durumunda ekstra ücretlendirme olmazken hızlarda düşüler yaşanır. Her ayın hesap kesim tarihinde hızlar paket şartlarındaki seviyelerine geri dönecektir.

Paket için belirlenen adil kullanım kotası aşılırsa, aşıldığı günden hesap kesim tarihine kadar kullanıcıların hızları, 8 Mbps için en fazla 3 Mbps, 16 Mbps için en fazla 5 Mbps, 10 Mbps için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps seviyesine gerileyecektir.

Abonelerin altyapı konusunda D-Smart’tan yardım alması gerekirse evlerinde gerekli altyapının eklenmesi ya da paket kullanımı döneminde arızaların olması durumunda D-Smart tarafından 60 TL tutarında bir onarım hizmeti verilmektedir. Bu hizmet de bu paketler doğrultusunda kullanıcılara hediye edilir.

Fiber internet kullanımlarında kişilere sunulan modem tamamen ücretsiz olarak sunulur. 

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN