NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Kampanyası

Devlet dairelerinde çalışarak kendisi ve ailesini geçindirip ülkemize yardımcı olan kişilere D-Smart tarafından özel teklifler sunuluyor. Kamu çalışanlarına D-Smart tarafından muhteşem indirimler ile birlikte tüm kanallar indirimli olarak veriliyor.

Kampanya Avantajları

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Fatura dönemlerinde sürpriz görmeden sabit fatura ücreti,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·Tüm kanallar 3 ay boyunca hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,


Kampanyadan Kimler Faydalanabiliyor?

Bu kampanya yalnızca noterler, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli ya da geçici personel, muhtarlar, işçiler ve özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları dâhil olmak üzere tüm kamu çalışanları ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, şehit yakınları, gaziler, Sarı Basın Kartı sahipleri için yeni aboneliklerde geçerlidir.


Kampanya Koşulları

Herhangi bir paket için yapılan aboneliklerde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN