NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Yan Oda Kampanyası

Yan Oda Kampanyası

Evlerinde birden çok televizyonu bulunan kişiler her odadaki televizyon için D-Smart üyeliği düşünüyorlarsa bunun için aynı ücretleri tekrar ödemelerine gerek kalmıyor. Büyük indirimler ile evlerdeki tüm televizyonlar D-Smart’lı oluyor.

Kampanya Avantajları

·27 ay boyunca indirimli D-Smart yan oda hizmeti,

·İlk 6 ay tüm kanallar D-Smart ile hediye,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Fatura dönemlerinde sürpriz görmeden sabit fatura ücreti,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,


Kampanya Detayları

Yan oda kampanyası için yapılan başvurularda belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN