NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Peşin Fiyat Kampanyası

Peşin Fiyat Kampanyası

D-smart üyesi olmayı düşünen kişiler her ay fatura ödeme derdi istemiyorlarsa peşin fiyat ile birlikte D-Smart sahibi olabiliyorlar. Bu doğrultuda büyük indirimler kazanan kişiler 12 aylık ya da 24 aylık üyeliklerinin ücretlerini peşin olarak ödüyor.

Kampanya Avantajları

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·Seçilen pakete göre 75 tanesi HD kalitesinde 270’den fazla televizyon kanalı imkânı,

·D-Smart tarafından sunulan tüm kanallar bu paket ile abonelerde,

·İlk 6 ay tüm ek paketler abonelere hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,

·Eğer diğer TV platformlarında taahhütünüz varsa "Taahhüt İptal Bedeli Bizden” kampanyasına katılım imkânı.

Peşin Fiyat İmkânı İle Taahhüt İptal Bedeli Bizden Kampanyası

D-Smart üyesi olurken peşin fiyat kampanyasını kullanmayı düşünen kişiler rahatlıkla bu imkândan yararlanabiliyor. Eğer abone olmayı düşünen kişilerin daha öncesinde farklı bir televizyon platformunda taahhüt verdikleri bir sözleşmeleri varsa bu sözleşmelerin iptal bedelleri D-Smart tarafından karşılanıyor. Bu kampanya içerisinde maksimum 200 TL indirim yapan D-Smart ile birlikte kişiler taahhüt bedellerini kendileri ödedikten sonra bu bedeli 24 aya bölünmüş haliyle faturalarında indirim olarak görüyor. Bu hizmet için kişilerin ilk olarak ödemeleri yapması sonrasında ise faturalarını 0 212 478 05 55 numarasına 60 gün içerisinde faks çekmeleri gerekmektedir.


Kampanya Koşulları

Bu kampanya ile yapılan aboneliklerde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN