NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Ticari Çözümler Kampanyası

Ticari Çözümler Kampanyası

D-Smart televizyon platformlarında bir ilki gerçekleştiriyor ve artık bireysel ile ticari abonelikler arasındaki farkı kaldırıyor. Artık D-Smart ile birlikte ticari işletmeler de birçok özel kanalı çok uygun fiyatlar ile satın alabiliyor. Bu doğrultuda Ticari Çözümler Kampanyası ile birlikte tüm işletmeler D-Smart’lı oluyor.

Kampanya Avantajları

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·61 tanesi HD kalitesinde 250’den fazla televizyon kanalı,

·Hoşgeldin Paketi içerisinde yer alan kanallara ek olarak özel spor kanalları,

·Kampanya doğrultusunda Eğlencesever Paketi içerisinde tüm kanallar hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,

·Türkiye’nin her ilinde aynı fiyat,

·Mekân büyüklüğü farkı yok,

·Ekran adedi farkı yok,

·İçkili ya da içkisiz mekân ayrımı yok,

·Peşin fiyatına vade farkı olmadan 9 taksit imkânı,

·Eğer diğer TV platformlarında taahhütünüz varsa "Taahhüt İptal Bedeli Bizden” kampanyasına katılım imkânı.

Kampanyaya üye olan işletmeler İngiltere Premier Lig maçlarını, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin transferlerinin görücüye çıktığı hazırlık maçlarını, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi içerisinde takımlarımızın oynadığı ön eleme maçlarını, Moto GP müsabakalarını, NBA maçlarını rahatlıkla izleyebileceklerdir. Bunlara ek olarak belgesel kanalları ve eğlence kanalları da aktif olmaktadır.

D-Smart Aile Spor Paketine üye olmayı düşünen kişiler rahatlıkla bu kampanyadan yararlanabiliyor. Eğer abone olmayı düşünen kişilerin daha öncesinde farklı bir televizyon platformunda taahhüt verdikleri bir sözleşmeleri varsa bu sözleşmelerin iptal bedelleri D-Smart tarafından karşılanıyor. Bu kampanya içerisinde maksimum 200 TL indirim yapan D-Smart ile birlikte kişiler taahhüt bedellerini kendileri ödedikten sonra bu bedeli 24 aya bölünmüş haliyle faturalarında indirim olarak görüyor. Bu hizmet için kişilerin ilk olarak ödemeleri yapması sonrasında ise faturalarını 0 212 478 05 55 numarasına 60 gün içerisinde faks çekmeleri gerekmektedir.

Kampanya İle Sunulan Fiyatlar

·Eğer işletmeler aylık ödemeler ile birlikte kampanyayı kullanmak isterlerse aylık yalnızca 29 TL fiyatla bu kampanya kullanılabilir.

·Eğer işletmeler 12 aylık ya da 24 aylık ücreti peşin olarak ödemek isterlerse 12 aylık abonelik 790 TL, 24 aylık abonelik 860 TL fiyatlar ticari işletmelere sunulmaktadır.

·Peşin ödemelerde kredi kartına vade farkı olmadan 9 taksit imkânı da sunulmaktadır.

Kampanya Koşulları

Aile Spor Paketi aboneliklerinde belirtilen fiyatlar ticari olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN