NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Mega Paket

Mega Paket

Filmlerden dizilere, eğlence kanallarından spor kanallarına kadar bir televizyondan aradığınız her şey D-Smart Mega Paket ile sizlere sunuluyor. Çok uygun fiyatlar ve muhteşem hediyeleri ile birlikte televizyon keyfinizi katlamanız yalnızca bir başvuru uzağınızda.

Mega Paket Avantajları

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·75 tanesi HD kalitesinde 270’den fazla televizyon kanalı,

·D-Smart tarafından sunulan tüm kanallar bu paket ile abonelerde,

·İlk 6 ay tüm ek paketler abonelere hediye,

·D-Smart GO hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,


Mega Paket Fiyat Seçenekleri

-D-Fix ya da D-Smart HD Uydu Alıcısı Seçenekleri: Mega Paketten yararlanmak isteyen kişiler uydu alıcısı olarak D-Fix teknolojisini ya da D-Smart HD uydu alıcısı kullanmayı düşünürlerse aylık olarak 45 TL sabit fatura ücreti ödeyeceklerdir.

-D-Smart HD+ Uydu Alıcısı Seçenekleri: Evde değilken dahi Mega Paket içerisinde yer alan programları kaydetmeyi ve sonrasında izlemeyi sağlayan bu teknolojik uydu alıcısı ile D-Smart keyfi sürmek isteyen kişiler 5 TL farkla 50 TL sabit fatura ücreti ödeyeceklerdir.

Kampanya Koşulları

Mega Paket aboneliklerinde belirtilen fiyatlar bireysel olarak yapılan D-Smart başvurularında geçerli olurken fiyatlara KDV ve ÖİV dâhil edilmiştir.

Aboneler 24 aylık kullanım sözü verirlerse bu fiyatların yanında birçok farklı hediye de kazanma şansı elde edeceklerdir. 40 TL değerindeki aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli bu şekilde yapılan üyeliklerde abonelerden tahsil edilmemektedir.

D-Smart aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

Aboneliğin herhangi bir döneminde taahhüt süresi tamamlanmadan aboneler üyeliklerini iptal etmek isterlerse bu durumda o tarihe kadar aldıkları indirimler ve hediyeler kendilerine fatura edilecektir. Ancak kalan aylarda ödeyecekleri sabit ücretlerin toplamı daha düşük bir seviyede ise üyeler bu bedeli ödeyerek de aboneliklerini sonlandırabilmektedir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN