NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Hoş Geldin Paketi + Limitsiz Fiber internet Bir Arada!

Hoşgeldin Paketi + Limitsiz Fiber İnternet

Aboneler hem D-Smart üyesi olmak hem de Türkiye’nin en kaliteli fiber internet hizmetini almak isterlerse bu paketi kaçırmıyor. Gelen abonelere Hoşgeldin Paketi ve yanında fiber internet hizmeti en iyi fiyatlarla sunuluyor.

Paketin Avantajları

·Fiber internet hizmeti ve Hoşgeldin Paketi bir arada tek faturada,

·Fatura döneminde sabit ve sürprizsiz fatura bedelleri,

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·Abone olunan ilk ay içerisinde kısmi kullanım bedeli D-Smart tarafından hediye,

·48 tanesi HD kalitesinde 240’den fazla televizyon kanalı,

·Üyeliğin ilk ayında Mega Paket içerisinde yer alan kanalların tamamı ve ek paketler ile gelen kanallar ve 50 GB adil kullanım kotası abonelere hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,

·Talep edilen yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,

·Her abonenin ihtiyacına göre belirlediği Adil Kullanım Kotası ve hız değerleri,

·Eğer diğer TV platformlarında ya da internet sağlayıcınızda taahhütünüz varsa "Taahhüt İptal Bedeli Bizden” kampanyasına katılım imkânı.


Paket Kullanım Şartları

KDV ve ÖİV değerlerinin de dâhil edildiği bu fiyatlar yalnızca bireysel D-Smart başvuruları için geçerli olmaktadır.

Paketlere üye olan kişilere 96 TL değerindeki D-Smart ADSL aktivasyon bedeli, 40 TL değerindeki Hoşgeldin Paketi aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli ödetilmezken bu bedel D-Smart tarafından hediye edilmektedir. Buna ek olarak abone olunan ay için belirlenen kısmi bedel ve damga vergisi de üyelik içerisinde hediye edilmektedir.

Limitsiz fiber internet seçeneklerinde sunulan maksimum adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir. Bu adil kotanın geçilmesi durumunda ekstra ücretlendirme olmazken hızlarda düşüler yaşanır. Her ayın hesap kesim tarihinde hızlar paket şartlarındaki seviyelerine geri dönecektir.

Paket için belirlenen adil kullanım kotası aşılırsa, aşıldığı günden hesap kesim tarihine kadar kullanıcıların hızları, 10 Mbps için en fazla 5 Mbps, 24 Mbps için en fazla 8 Mbps, 50 Mbps için en fazla 16 Mbps, 100 Mbps için en fazla 24 Mbps seviyesine gerileyecektir.

Abonelerin altyapı konusunda D-Smart’tan yardım alması gerekirse evlerinde gerekli altyapının eklenmesi ya da paket kullanımı döneminde arızaların olması durumunda D-Smart tarafından 60 TL tutarında bir onarım hizmeti verilmektedir. Bu hizmet de bu paketler doğrultusunda kullanıcılara hediye edilir.

TV + İnternet kullanımlarında kişilere sunulan modem için aylık bedeller faturaya yansıtılır. Fiber internet hizmetinde bu bedeller de hediye edilirken aboneler aylık olarak modemler için bir ödeme gerçekleştirmeyecektir. Fakat bu aşamada modemin mülkiyeti de sürekli olarak D-Smart’a ait olacaktır. D-Smart pakete yapılan üyelikler boyunca modemi abonelerinin hizmetine tahsil eder. Eğer üyeliklerin süresinin dolması ya da abonelerin kendi isteği ile ayrılması durumunda modemlerin 7 gün içinde D-Smart’a teslim edilmesi gerekmektedir. Bu durumda teslimat yapılmazsa fiber internet modem ücreti olarak 250 TL fatura abonelere tahsil edilir.

D-Smart TV + İnternet aboneliklerinde verilen uydu alıcılarının mülkiyeti tamamen D-Smart’a aittir ve abonelik süresince de bu durum devam eder. Abonelikleri tamamlanan kişilerin uydu alıcılarını 1 hafta içerisinde D-Smart’a teslim etmesi gerekir. Aksi halde uydu alıcısının ücreti abonelerden istenmektedir. D-Fix ve D-Smart HD uydu alıcısı için bu fiyat 150 TL olurken D-Smart HD+ uydu alıcısı için 250 TL seviyesindedir.

D-Smart TV + İnternet aboneliği taahhüt süresi dolmadan önce iptal edilirse abonelerin paket kaydı sonrasında aldıkları, aylık erişim ücreti indirimi, iç kurulum ücreti hediyesi, aktivasyon ücretinin tamamı, ilk ay için belirlenen kullanım bedeli, damga vergisi tutarı ve yalın internet erişim ücretleri abonelerden tahsil edilir.

Bu aşamada aboneler isterlerse kalan ayların toplam ücretini ödeyerek de taahhütlerini iptal edebilmektedir. Bu iki seçenek içerisinde hangisi daha ucuz ise aboneler bu bedeli öderler.

Abonelerin bu paketi başka bir paket ile birleştirme şansları bulunmazken D-Smart paket üzerinde değişiklik yapma hakkını da saklı tutmaktadır.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN