NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

Hoş Geldin Paketi + Limitsiz internet Bir Arada!

Hoşgeldin Paketi + Limitsiz ADSL İnternet

Dsmart üyesi olmayı düşünen kişiler Hoşgeldin Paketi ile bir giriş yapmak isterken bir yandan da internet ihtiyacını karşılamayı düşünüyor. Bu paket sayesinde hem D-Smart’tan ADSL hizmeti alınıyor hem de Hoşgeldin Paketi ile birlikte muhteşem kanallar izleyiciler ile buluşuyor.

Paketin Avantajları

·ADSL internet hizmeti ve Hoşgeldin Paketi bir arada tek faturada,

·Fatura döneminde sabit ve sürprizsiz fatura bedelleri,

·Taahhüt verilen 27 ay boyunca indirimli D-Smart hizmeti,

·İlk üyeliklerdeki aktivasyon bedeli D-Smart’tan hediye,

·Uydu alıcıları ve kartların kurulumu hediye,

·48 tanesi HD kalitesinde 240’den fazla televizyon kanalı,

·Üyeliğin ilk ayında Mega Paket içerisinde yer alan kanalların tamamı ve ek paketler ile gelen kanallar ve 50 GB adil kullanım kotası abonelere hediye,

·D-Smart dünyası ile HD televizyon keyfi,

·Talep edilen yalın internet ücreti D-Smart’tan hediye,

·Her abonenin ihtiyacına göre belirlediği Adil Kullanım Kotası ve hız değerleri,


Paket Kullanım Şartları

KDV ve ÖİV değerlerinin de dâhil edildiği bu fiyatlar yalnızca bireysel D-Smart başvuruları için geçerli olmaktadır.

Paketlere üye olan kişilere 96 TL değerindeki D-Smart ADSL aktivasyon bedeli, 40 TL değerindeki Hoşgeldin Paketi aktivasyon işlemi ve 40 TL değerindeki iç kurulum bedeli ödetilmezken bu bedel D-Smart tarafından hediye edilmektedir. Buna ek olarak abone olunan ay için belirlenen kısmi bedel ve damga vergisi de üyelik içerisinde hediye edilmektedir.

Limitsiz ADSL internet seçeneklerinde sunulan maksimum adil kullanım kotası 200 GB seviyesindedir. Bu adil kotanın geçilmesi durumunda ekstra ücretlendirme olmazken hızlarda düşüler yaşanır. Her ayın hesap kesim tarihinde hızlar paket şartlarındaki seviyelerine geri dönecektir.

Paket için belirlenen adil kullanım kotası aşılırsa, aşıldığı günden hesap kesim tarihine kadar kullanıcıların hızları, 8 Mbps için en fazla 3 Mbps, 16 Mbps için en fazla 5 Mbps seviyesine gerileyecektir.

İnternete yeni abone olmayı düşünüyor yada başka bir servis sağlayıcıda internet kullanıyorsunuz. Şimdi daha hızlısını daha uygun fiyatlarla kullanmak,D-SMART ile çok hızlı, çok kolay. Hemen şimdi kampanya fiyatlarını ve avantajlarını inceleyip, başvuru formunu doldurun, internet keyfiniz D-Smart ile katlasın.

HEMEN D-SMART'LI OLUN

HEMEN BAŞVUR

Copyright © D-Smart Bireysel ve Kurumsal İletişim - 0 850 532 33 75 HEMEN ARAYIN